Prawdopodobnie najwyższej jakości drewno na świecie - Duraj's Wood


M A T E R I A Ł Y

Niezależnie od tego, jakiego stylu szukasz, nasze produkty spełnią Twoje wymagania. Chcielibyśmy wierzyć, że to nasza zasługa, ale wiemy, że to zasługa najwyższej jakości drewna, a my jedynie potrafimy wydobyć z niego, to co najpiękniejsze. Od ponad 50 lat zajmujemy się obróbką drewna i wierzymy, że robimy to najlepiej na świecie. 

Zbliżenie na dębowe słoje

DĄB, JESION I ORZECH

NAJPOPULARNIEJSZE GATUNKI DREWNA, KLASYCZNE I STYLOWE.

Dąb Europejski to uniwersalność, trwałość i klasyka w jednym. Jego kolor podobny jest do płynnego karmelu, a usłojenie dodaje mu niepowtarzalnego charakteru. Jesion to drewno bardzo ciekawe i zaskakujące. Dzięki dużej różnicy kolorów i nieregularnemu usłojeniu, każdy kawałek jest zupełnie inny, nawet jeśli pochodzi z tej samej kłody. Orzech jest niezwykle elegancki, niecodzienny i nikt nie przejdzie obok niego obojętnie. Zachwyca swoim nietypowym, różnorodnym usłojeniem oraz ciekawymi odcieniami barwy.

Zbliżenie na dębowe słoje
Czarny dąb

CZARNY DĄB

JEDEN Z NAJRZADSZYCH SUROWCÓW ŚWIATA, NATURALNIE CZARNY.

Bog oak, inaczej dąb bagienny, czarny dąb lub morta, to jeden z najbardziej ekskluzywnych i najrzadszych materiałów na świecie. Szacuje się, że jest go na ziemi mniej niż diamentów. Powstaje na przestrzeni tysięcy lat z zatopionych kłód, nabierając naturalnie czarnego koloru. Jako jedyna firma na świecie oferujemy z czarnego dębu produkty o dużych wymiarach, ponieważ jest to niezwykle trudny w obróbce materiał.

Naturalnie suszona deska podłogowa

PODŁOGA SUSZONA

NAJBARDZIEJ RUSTYKALNA DESKA PODŁOGOWA, WYRAZISTA STRUKTURA.

Dzięki naszemu doświadczeniu potrafimy stworzyć produkty zupełnie niepowtarzalne, a przykładem takiego produktu jest właśnie nasza podłoga suszona. Opracowany przez nas proces suszenia sprawia, że dębowa deska naturalnie wygina się. Podkreślenie naturalnie występujących w podłodze sęków i pęknięć dodaje jej rustykalnego charakteru.

Naturalnie suszona deska podłogowa
Drewniana podłoga w lobby hotelowym

PODŁOGA ODNAWIANA

DAJEMY DRUGIE ŻYCIE NAJPIĘKNIEJSZYM DREWNIANYM PODŁOGOM.

Większość naszych procesów produkcyjnych zaczyna się od wybrania idealnej kłody, jednak jeśli nasi klienci zażyczą sobie użycia materiału, który lata świetności ma już za sobą, z pewnością zrobimy to bezbłędnie. Jesteśmy rzemieślnikami, każdy produkt wykonujemy ręcznie, dlatego z drewna potrafimy stworzyć nawet kostkę, która wygląda jak podłoga kamienna.

W temacie drewna jesteśmy światowymi ekspertami. Od trzech pokoleń zajmujemy się jego obróbką, więc w każdy projekt wkładamy nie tylko serce, ale też wieloletnie doświadczenie.